סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

פרוז'קטור לד ופנסי עבודה

ברוכים הבאים לקטגוריית הפרוז'קטורים ופנסי העבודה שלנו בסולן אינטראקטיב,
ניתן למצוא אצלנו מגוון גדול במיוחד של זרקורים ופנסי עבודה מסוגים שונים המתאימים לרכבי שטח,
סירות, רכבי עבודה, רכבי חקלאות, מעבדות ושימושים נוספים. ...קרא עוד

פרוז'קטור לד ופנסי עבודה -

נמצאו 39 מוצרים
פנס פרוזקטור הלוגן ידני הספק 100W,עוצמת הארה 1000Lm,קוטר 150ממ,מרחק הארה 500 מטר,100W Halogen
פנס פרוג'קטור ידני המתאים לרכבי שטח שונים, בעל עוצמת הארה של 500 מ', גוף פנס עשוי מאלומיניום וזכוכית עדשה מחוסמת, מומלץ מאוד לשימוש גם לסירות ויאכטות.
₪599
₪373
פנס פרוזקטור 50W נשלט מתוך הרכב צידוד 360 מעלות מעלה ומטה מסופק עם שלט רחוק הספק 50W עוצמת הארה 4500lm
פנס לד עם שלט רחוק לשליטה מלאה מתוך הרכב. בעל עוצמת אור 50W LM4500 גוף מוקשח CREEעדשות זכוכית מחוסמת, עמיד בתנאי גשם ואבק ובפני זעזועים. ניתן לכיוונון וצידוד 360 מעלות. מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי אבטחה, רכבי עבודה לתנאי לילה.
₪1280
₪749
פנס פרוזקטור כף יד עוצמתי בטכנולוגית הייטק פוליקרבונאט לעבודה ברכב מאיר למרחק של 2 קילומטרים 4000LM 45W
פנס לד חזק במיוחד High - tech polycarbonate lensלמרחק הארה של 2 ק''מ מוזן משקע מצת. גוף עשוי אלומיניום מוקשח עמיד בתנאי מזג אוויר קשים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי אבטחה, רכבי חקלאות, רכבי עבודה לתנאי לילה.
₪879
₪689
פנס פרוזקטור לכף יד לעבודה ברכב בחיבור שקע מצת הארה עוצמתית למרחק של קילומטר 3400LM 36W
פנס לד עוצמתי במיוחד למרחק הארה של 1 ק''מ מוזן מתח משקע מצת גוף עשוי אלומיניום מוקשח, עמיד בתנאי מזג אוויר קשים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.
₪579
₪459
פנס פרוזקטור קסנון הספק 100W,עוצמת הארה 8000Lm,קוטר 240ממ,מרחק הארה 2500 מטר ,100W HID
פנס עבודה עוצמתי לתאורת מרחק עד 2.5ק''מ, נורת HID100W. גוף עשוי אלומיניום, עדשת זכוכית מחוסמת, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪1759
₪990
פרוזקטור לד מרובע לעבודה ולרכבי שטח Flood Beam LED הספק 27W
פנס עבודה צורה מרובעת בעל עוצמה גדולה אלומה מפוזרת. 9 יחידות לד 3W לכל יחידה. גוף אלומיניום, עמיד בפני זעזועים,מים ואבק. ניתן לכיוונון בזוויות שונות. מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי עבודה לתנאי לילה, רכבי ביטחון, סירות ועוד..
₪257
₪129
פנס פרוזקטור לד מרובע מוגן מים בהספק 48W תקן צבאי IP67 עוצמת הארה 4080LM
פנס פרוג'קטור עוצמתי פרוזקטור לד, נורת 48W בעל תקן צבאי. גוף עשוי אלומיניום, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪288
₪229
פנס LED סופר מקצועי נטען פועל על סוללת ליתיום עוצמתי 30W 2500Lm
פנס לד פרוז'קטור נטען מאיר למרחק של עד 600מטר, עדשת הלד עשויה זכוכית מחוסמת והגוף עשוי מפלסטיק מוקשח, מצוין לרכבי שטח, יאכטות ולעבודה בתנאי לילה.
₪489
₪389
פרוזקטור לד עגול לעבודה ולרכבי שטח, Flood Beam LED הספק 27W
פנס פרוג'קטור עבודה צורה עגולה בעל עוצמה גדולה אלומה מפוזרת. 9 יחידות לד 3W לכל יחידה. גוף אלומיניום, עמיד בפני זעזועים,מים ואבק. ניתן לכיוונון בזוויות שונות. מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי עבודה לתנאי לילה, רכבי ביטחון, סירות ועוד..
₪395
₪189
פנס פרוזקטור LED נייד מקצועי נטען הספק 27W עוצמת הארה 2000Lm בעל 9 נורות לד CREE
פנס עבודה נייד נטען למגוון רחב של שימושים כגון: אבטחה, שמירה, קמפינג, פנס עבודה, או לכל שימוש אחר.
₪789
₪399
פנס פרוזקטור קסנון 100W מרחק הארה 1500 מטר, עוצמת הארה 4500Lm
פנס פרוז'קטור עבודה עוצמתי ואיכותי לתאורת מרחק בעל עוצמה של 100W. גוף הפנס עשוי אלומיניום, עדשת זכוכית מחוסמת, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪1490
₪1011
פנס פרוזקטור לד עגול מוגן מים בהספק 42W, תקן צבאי IP67, עוצמת הארה 4080LM
פנס עוצמתי פרוז'קטור לד, נורת 42W בעל תקן צבאי. גוף עשוי אלומיניום, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪444
₪229
פרוזקטור לד לעבודה לרכבי שטח, פרוזקטור עבודה ותאורה, Spot Beam הספק 27W
פנס עבודה צורה עגולה בעל עוצמה גדולה אלומה ממוקדת. 9 יחידות לד 3W לכל יחידה. גוף אלומיניום, עמיד בפני זעזועים,מים ואבק. ניתן לכיוונון בזוויות שונות. מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי עבודה לתנאי לילה, רכבי ביטחון, סירות ועוד..
₪444
₪189
פנס פרוגקטור קסנון 55W עוצמת הארה 4000Lm, מרחק הארה 1000 מטר
פנס פרוז'קטור עבודה עוצמתי לתאורת מרחק בעל עוצמה של 55W. גוף עשוי אלומיניום, עדשת זכוכית מחוסמת, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪1100
₪695
פנס פרוזקטור לד LED נטען הספק 10W,עוצמת הארה 900Lm,קוטר 150ממ,מרחק הארה 500 מטר ,10W LED
פנס לד נטען הכולל סוללה, מאיר מרחק של עד 0.5ק''מ, נורת לד בעוצמה של LED10W. גוף הפורז'קטור עשוי מאלומיניום ועדשה מזכוכית מחוסמת, עמיד בפני זעזועים ומתאים לרכבי שטח, חקלאות, סירות ולעבודה בתנאי לילה.
₪789
₪412
פנס פרוזקטור לד CREE LED נשלט הספק 50W,עוצמת הארה 6500Lm, כולל שלט רחוק
פנס פרוג'קטור עוצמתי פרוזקטור לד קריי, כולל שלט רחוק לשליטה מלאה 360 מעלות, נורת HID 50W. גוף עשוי אלומיניום, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪1160
₪895
פנס לד פרוזקטור 72W אלומה מפוזרת עוצמתית במיוחד, עוצמת הארה Luminous:4578Lm 72W LED
פרוז'קטור עבודה לד . גוף עשוי אלומיניום, עדשות זכוכית מחוסמת, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, אור ניתן לכיוונון בזוויות שונות. מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.יאכטות סירות ועוד.
₪549
₪435
פנס פרוזקטור קסנון נשלט הספק HID 45W,עוצמת הארה 4500Lm, כולל שלט רחוק
פנס פרוג'קטור עוצמתי פרוזקטור קסנון, כולל שלט רחוק לשליטה מלאה 360 מעלות, נורת HID 45W. גוף עשוי אלומיניום, עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני זעזועים, מתאים לרכבי שטח, רכבי חקלאות, רכבי קידוח, רכבי עבודה לתנאי לילה.סירות ויאכטות.
₪1160
₪740
פנס פרוזקטור לד LED נטען הספק 10W,עוצמת הארה 900Lm,קוטר 170ממ,מרחק הארה 500 מטר ,10W LED
פנס לד פרוג'קטור נטען המאיר למרחק של 0.5 קילומטר, עדשת הלד עשויה זכוכית מחוסמת והגוף עשוי מאלומיניום, מצוין לרכבי שטח, יאכטות ולעבודה בתנאי לילה.
₪989
₪489
פנס פרוזקטור LED נייד הספק 15W עוצמת הארה 1200Lm בתקן IP65 מרחק הארה עד 100 מטר
פנס עבודה נייד נטען למגוון רחב של שימושים כגון: אבטחה, שמירה, קמפינג, פנס עבודה, או לכל שימוש אחר.
₪669
₪385
פנס יד LED נייד מגנטי עם ידית אחיזה בהספק 12W עוצמת הארה 1000Lm
פנס עבודה נייד נטען למגוון רחב של שימושים כגון: אבטחה, שמירה, קמפינג, פנס עבודה,פנס חילוץ, או לכל שימוש אחר.
₪449
₪269
על מנת שתוכל לבחור פרוז'קטור לד המתאים לצרכים שלך, חשוב מאוד שהבחירה תתבצע בהתאמה
לעוצמת הארה בה יש צורך וכמובן במרחק הארה.
מחלקת שירות הלקוחות שלנו בסולן עומדת לרשותך בשעות העבודה המקובלות ותשמח לעזור לך בבחירת פנס תאורה
המתאים לצרכים שלך.
 
 

פרוז'קטור

פרוז'קטור הינו גוף תאורה אשר מספק לאנשים רבים את האפשרות להאיר שטחים נרחבים בקלות ובצורה חסכונית. כיום הפרוז'קטורים היעילים ביותר הם אלו אשר משלבים תאורת לד. כך למעשה מספקים בעבור כולנו את הדרך היעילה ביותר להארה של שטחים רחבים, כניסה לבנייני מגורים, חנייה, גינות, חצרות ועוד. קיימים סוגים שונים של פרוז'קטורים ואותם תוכלו לאתר בקלות באתר של חברת סולן אינטראקטיב בע"מ. החברה נוסדה לפני כ – 25 שנה ועד היום מספקת את המוצרים האיכותיים ביותר לצד השירות המקצועי והאדיב מכל.

על סמך מה בוחרים פרוז'קטור ?

בחירתו של פרוז'קטור אינה חייבת להיות משימה מסובכת ומורכבת. כל שיהיה עליכם לעשות זה להיעזר בנקודות הבאות:

 • הגדרת שימוש – בשלב הראשון יהיה עליכם להגדיר בצורה מדויקת מה תהיה מטרת השימוש של הפרוז'קטור שלכם. זאת בין אם הוא מיועד לשמש בתור תאורת חירום או תאורת שטח או אפילו להאיר את הגינה שלכם.
 • עוצמת ההארה – שיקול זה יסייע לכם בצמצום אופציות רבות, עוצמת ההארה הרצויה עליכם תאפשר את הבחירה הנבונה בדגם המתאים לכם ביותר.
 • מרחק הארה – מומלץ יהיה להגדיר בצורה מדויקת ככל הניתן את טווח האור לו אתם זקוקים.
 • חיישן תנועה – במידה ואתם בוחרים להציב את הפרוז'קטור בכניסה לבניין מגורים או בחנייה, הרי שיהיה מומלץ לצרף אליו חיישן תנועה אשר ידליק את אמצעי תאורה זה בשעה שאדם יעבור באזור ויביא לכיבויו בשעה שאין שם איש.

מאירים את החלל

אין ספק כי רכישתו של פרוז'קטור איכותי מידיה של חברת סולן אינטראקטיב תהיה הדרך היעילה והחסכונית ביותר להארה של החלל המבוקש עליכם. זאת בין אם אתם מעוניינים להתקין את אמצעי תאורה מרשים זה על גבי הרכב, בפינת בניין ובין אם אתם מתכננים לעבוד עמו בעורדכם מחזיקים אותו, הרי שהבחירה המוצלחת ביותר תתבצע בעת שכלול כל הצרכים שלכם ומציאת הכלי היעיל ביותר אשר יכול לספק את המענה המתאים ביותר בעבורם.

פרוז'קטור לד נטען

פרוז'קטור לד נטען מעניק לאנשים רבים בכל רחבי העולם את האפשרות שבהארת השטח הרצוי עליהם בצורה היעילה והחסכונית ביותר. זאת אפילו ללא חיבור זמין לחשמל. הפרוז'קטור הנטען יכול לשמש כתאורת חירום, תאורת קמפינג, תאורת לבית, למחסן, לגינה, לשטח ועוד... את אמצעי התאורה הללו, לצד אביזרי אלקטרוניקה רבים אחרים, תוכלו למצוא בחנות האונליין של חברת סולן אינטראקטיב בע"מ. החברה מחזיקה בניסיון עשיר של כ – 25 שנה בתחום ומקפידה על הענקת השירות המקצועי והאדיב ביותר בעבור כל לקוח ולקוח.

יתרונותיו של פרוז'קטור לד נטען

בעולם המודרני בו אנו חיים, גם החשיכה והיעדר נקודת חשמל קרובה לא יצליחו למנוע מאיתנו להאיר בצורה מוצלחת כל שטח או אזור שנבחר. כך שאין זה מפתיע לגלות כי פרוז'טור לד נטען מהווה את אחד הפתרונות היעילים ביותר לבעיה זו ומספק את המענה האיכותי ביותר לצורך זה.

 • הפרוז'קטור מתבסס על טכנולוגיית לד החדישה והאיכותית. זו למעשה מאפשרת לכל אדם ליהנות מיכולת ההארה המירבית של הפרוז'קטור זאת בצורה החסכונית והיעילה ביותר לאורך זמן.
 • קיימים סוגים ודגמים שונים של פרוז'קטורים אלו, דבר אשר מעניק לכם את היכולת לבחור את עוצמת ההארה הרצויה עליכם כמו גם את המרחק אליו הוא יאיר.
 • גם בשטח תוכלו לדאוג לנוכחותה של תאורה איכותית ויעילה. הפרוז'קטורים הנטענים מעניקים לנו את האפשרות להיות מנותקים מהחשמל אפילו למשך מספר שעות ועדיין ליהנות מהאור הנחוץ לנו.

סולן אינטראקטיב – כי למקצועיות אין שם אחר

חברת סולן אינטראקטיב נוסדה בשנת 1994 ומאז מתמחה בהענקת פתרונות אנרגיה מתקדמים, אנרגיה סולרית, סוללות ומטענים לכל מטרה ומוצרי אלקטרוניקה מובילים בתחומים שונים. חברתנו שמה דגש על איכות השירות ועל כן מקפידה על העסקתו של צוות מומחים מקצועי ואדיב אשר יעמוד לשירותכם בכל שאלה ויסייע גם במתן ייעוץ, הענקת שירותי מעבדה, בדיקה, תמיכה ותיקונים של מוצרים שונים. חברתנו מעניקה את שירותי בעבור לקוחות פרטיים קטנים וחברות תעשייתיות גדולות כאחד. הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ולהבטיח את קבלתם של המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר לצד השירות המקצועי מכל.

לתחילת הדף