סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

מצלמה לרכב

 

 
 מצלמה לרכב ממלאת תפקידים שונים, בין אם מדובר בתיעוד של הדרך, צילום פנים הרכב והנוסעים או צילום של השמשה האחורית של הרכב. מצלמות איכותיות יאפשרו צילום חד ומדויק במהלך היום כמו גם במהלך הלילה. את מוצרי האיכות הללו לצד רבים אחרים, ניתן יהיה לאתר בקלות בחנות האינטרנטית של חברת סולן אינטראקטיב בע"מ. החברה הוותיקה והמנוסה מעמידה לרשות לקוחותיה את המוצרים המובילים בתחום הרכב ופתרונות האנרגיה האיכותיים ביותר. זאת לצד ייעוץ ומענה על כל שאלה בנושא, שירותי מעבדה, בדיקה, תמיכה ותיקונים של מוצרי אלקטרוניקה מסוגים שונים.

על סמך מה בוחרים מצלמה לרכב ?

אין ספק כי בחירתה של מצלמה לרכב חייבת להתבצע בצורה שקולה ותוך בחינה של פרטים רבים. ...קרא עוד

מצלמה לרכב -

נמצאו 13 מוצרים
חדש!! מצלמה לרכב ממולצת דגם 2019 צילום של 3 עדשות בו זמנית קדימה אחורה ופנימה, שלוש עדשות
מצלמת רכב מומלצת לשנת 2019 צילום שלוש עדשות בו זמנית איכות צילום מעולה אם אפשרות בחירה G סנסור ונעילת סרטון.זווית צילום רחבה התקנה פשוטה חיבור חשמל משקע מצת
₪599
₪345
מצלמת דרך לרכב דו כיוונית שתי עדשות קדימה ואחורה מומלצת לכל רכב
מצלמה לרכב עם 2 עדשות תפריט בעיברית .כולל אפשרות צילום בחניה,דגם חדש מומלצת לשנת 2018 איכות צילום פנטסטית FULL HD .התקנה פשוטה על שמשת הרכב מעל הדשבורד חיבור חשמלי ישירות משקע מצת הרכב.
₪399
₪285
מבצע מצלמה מומלצת לרכב בעלת שתי עדשות זוית רחבה לצילום דרך ברכב
מצלמה לרכב דו כיוונית לתיעוד וצילום פנים וחוץ הרכב איכותית עם עדשות לצילום בזווית רחבה של 140 מע' לצילום ברכב פרטי או משאית ,אוטובוס, מונית וכדומה
₪419
₪289
מצלמת דרך תלת כיוונית 3 עדשות קדימה, פנימה ואחורה לפי בחירה מומלצת לכל רכב
מצלמה לרכב בעלת שלוש עדשות ,תפריט בעיברית .לצילום הקפי כולל אפשרות צילום בחניה,דגם חדש מומלצת לשנת 2018 איכות צילום פנטסטית FULL HD .התקנה פשוטה על שמשת הרכב מעל הדשבורד חיבור חשמלי ישירות משקע מצת הרכב.
₪499
₪319
מצלמה איכותית לרכב FULL HD בעלת 2 עדשות לצילום דואלי קדימה ואחורה
מצלמת רכב המומלצת לשנת 2018 מסך 3 אינץ ענק מצב מיוחד לצילום רכב בחניה,חיישן תנועה, כוללת פלאש פנימי ,מצלמה לצילום פנים הרכב או אחורה לפי בחירת מיקום,עדשות רחבות זווית 140 מעלות לצילום מקסימלי לרכב פרטי למשאית לאוטובוס מונית וכדומה
₪435
₪399
מצלמה לרכב קטנת מימדים Super Mini 2.0 inch TFT LCD, 120 degree wide angle
מצלמה זעירה במיוחד צילום 120 מעלות, על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג Micro SD עד 32GB, בעל תושבת ווקום לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט נסיעה ואבטחת רכב . תצוגה על מסך 2 אינץ משמשת גם כמצלמה אינטרנט, מקליטה קול.חיישן תנועה
₪385
₪179
מצלמה זעירה לרכב הלהיט של שנת 2017 Q8 DVR איכות צילום מדהימה
מצלמת רכב דגם זעירה קטנת מימדים רוזולוצית צילום 1920X1080 FULL HD .מותקנת בקלות על שמשת הרכב על הדשבורד המצלמה ללא מסך
₪344
₪229
מצלמת רכב עדשה כפולה עם GPS דו כיוונית לתיעוד נסיעה ופנים וחוץ הרכב איכות צילום HD 720P
מצלמה מצלמת רכב כפולה שתי עדשות רחבות בזווית של 145 מעלות כל אחת לתיעוד נסיעה ברכב ומחוץ לרכב.הקלטה מחזורית ברציפות ללא הפסקה כולל סאונד
₪399
₪285
מצלמה לרכב 2 עדשות דו כיוונית כולל GPS איכות צילום גבוה לתיעוד וצילום דרך בנסיעה
מצלמת דרך עם מיקום GPS מתעדת ומצלמת את הדרך בעזרת שתי עדשות Wide-Angle לצילום תמונה רחבה מאוד בזווית עצומה תיעוד הנסיעה וקוארדינטות מיקום בזמן אמת המצלה כוללת בתוכה תוכנה לפיענוח במחשב
₪440
₪289
מצלמה לרכב 4X4 ורכב פרטי CarCAM, איכות צילום FullHD1080p, תאורת לד כפולה, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש בשטח ולאבטחת הרכב
עדשה רחבה 140מע',תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת וואקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה בעזרת מסך 2'' אינטש
₪699
₪298
מצלמת רכב מיני לתיעוד וצילום דרך באיכות FHD 1920X1080 עם מעבד עוצמתי מבית SONY
מצלמת מיני סופר איכותית לרכב באיכות 1980 Full HD דו כיוונית עם זוית מדהימה של 170 מעלות לתיעוד וצילום פנים וחוץ הרכב איכותית עם שתי עדשות לצילום מתאים מאוד להסלקה לרכבי שירות ,אוטובוס, ורכבים פרטיים
₪566
₪489
מצלמה 360° לצילום אקסטרים ב 720 מעלות באיכות מוגנת מים SOA720 Panoramic Camera 720°
צלם סרט או תמונות באיכות FULL HD וצפה במשקפי מציאות מדומה ,מצלמת 360 מעלות כפולת עדשה,באיכות צילום של ,מגיעה מארז מוגן מים לצלילה, מתקן לחיבור לאופנים או גגון,רצועת קשירה לקסדה.המצלמה כוללת WIFI .
₪1234
₪590
מבצע ללקוחות הפייסבוק! מצלמה לרכב שתי עדשות כוללת GPS,ותוכננת מיקום צילום למחשב באמצעות גוגל ארט
מחיר מיוחד ללקוחות הפייסבוק שלנו בלבד. מצלמה לרכב כוללת אנטנת GPS כלול בחבילה העובדת עם גוגל-ארט'. המתעדת ומצלמת באיכות HD, עדשת לצילום בזווית רחבה של 140 מע' לצילום ברכב פרטי ורכב שטח. תיעוד הנסיעה וקוארדינטות GPS הקולט ישירות מהלווין.
₪419
₪279
על מנת להקל את המשימה הזו, נציג בפניכם מספר נקודות חשובות אשר יסייעו בביצוע הבחירה הנכונה בעבורכם:

 • תקציב – קביעת גבולות תקציב לרכישה זו יעניקו לכם את הטווח המדויק של הדגמים אשר לא יקרעו לכם את הכיס, אך עדיין יעניקו לכם את האפשרות ליהנות ממצלמה לרכב אשר נחשבת כאיכותית ועמידה.
 • זווית צילום – רוב מצלמות הרכב מצלמות בזווית של כ – 120 מעלות בממוצע. אך חשוב לציין כי ככל שזווית הצילום תהיה גדולה יותר, הרי שניתן יהיה ללכוד בעת ההקלטה של הנסיעה פרטים רבים יותר. יחד עם זאת חשוב לוודא כי המצלמה מסוגלת לצלם גם בזוויות הרחבות ללא הפרעה וללא עיוותים בתמונה.
 • תכונות מיוחדות – מצלמות רבות מאפשרות לכם ליהנות מתכונות מיוחדות, זאת לרבות הפעלת המצלמה בעת זיהוי תנועה, צילום אחורי, תיעוד מסלול נסיעה, חיבורים שונים למכשירים מיוחדים ואף תיעוד במצב חנייה.

סולן אינטראקטיב – לשירותכם בכל

אין סיבה להסס, פנו אל חברת סולן אינטראקטיב בע"מ כבר היום ותוכלו ליהנות מן הייעוץ המקצועי ביותר בתחום. זה אשר יסייע לכם לבצע את ההתאמה המדויקת שבין מוצרי האלקטרוניקה השונים לבין הצרכים המדויקים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותכם ויסייע במענה תכליתי ומדויק בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא המוצרים השונים של חברתנו.

מצלמת רכב

במידה ואתם מחפשים אחר מצלמת רכב, הרי שהגעתם למקום הנכון. חברת סולן אינטראקטיב בע"מ מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר. חברתנו נוסדה בשנת 1994 ובמהלך כל שנות פעילותה מקפידה על הענקת השירות המקצועי, הייעוץ היעיל והמוצרים המובילים ביותר בתחום.

אילו פרמטרים כוללת מצלמת רכב ?

מצלמת רכב נועדה לתעד את ההתרחשות שעל הכביש במהלך הנסיעה. לרוב היא תהיה זו אשר תסייע בתיעוד של תאונות או פגיעות שונות ברכב. היא מהווה עדות אמינה בבתי המשפט לתעבורה אך תפקידן לא עוצר רק בכך. רבים בוחרים להתקין את המצלמה גם למטרות בטיחות וגם לשם תיעוד מוצלח של הדרך שעוברים ונוף אשר משתקף ממנה. על מנת לקבל את המצלמה האיכותית ביותר אשר עונה על כלל הצרכים שלכם, וודאו כי היא כוללת את הפרמטרים הנחוצים לכם:

 • יכולת צילום לילה – אנו נוהגים ברכב גם בשעות החשכה, על כן כדאי לוודא כי המצלמה תהיה מסוגלת להקליט את כל המתרחש עם הכביש גם בתנאי ראייה לקויים.
 • תיעוד וצילום במצב חניה – אמנם מצלמת רכב איננה מצלמת אבטחה, אך במידה ואתם מתעניינים ביכולת הצילום שלה גם במצב חנייה, וודאו כי המצלמה יכולה להשלים משימה זו, או כי אתם רוכשים את האביזרים הנחוצים אשר יאפשרו לה לבצע פעולה זו.
 • עמידות לחום – לאור העובדה כי המצלמה תימצא ברכב בכל זמן, חשוב לוודא כי היא מורכבת מחומרים אשר יהיו עמידים גם לחום קיצוני. כך היא תוכל להמשיך ולתפקד גם לאחר שהרכב עמד בשמש במהלך כל שעות היום.

  מגוון רחב של מצלמות רכב איכותיות לבחירתכם

  חברת סולן אינטאראקטיב מעניקה לכם את ההזדמנות לבחור את המצלמת הרכב החדשה שלכם מתוך מגוון רחב של מצלמות איכותיות ועמידות אשר ישמשו אתכם למשך תקופה ארוכה בצורה מהימנה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולעמוד על ההבדלים והתכונות המעניינות של כל דגם.

לתחילת הדף