הצהרת נגישות

סולן אינטראקטיב בע"מ היא מהחברות הוותיקות בארץ בתחום סוללות ואנרגיה סולארית, מטענים וסוללות למחשבים ניידים, מצברים, ממירי מתח ועוד. סולן אינטראקטיב דוגלת במתן שירות ומקצועיות הטובה ביותר .לשם כך, פעלנו לביצוע התאמות נגישות באתר אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי ת"י 5568 לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Chrome ו- Internet Explorer. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת
בעזרת מקשי החיצים.
מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
יציאה מהתפריט ע"י הקשה על – X בצידו הימני העליון או על אייקון הנגשה

סולן מנהלת מחסן איסוף הזמנות ברח דוד סחרוב 19 בראשון לציון. לא מתקיימת מכירה במקום אלה רק באתר האינטרנט www.sollan.co.il על דלת הכניסה מוצב שלט "אין קבלת קהל"

לקוחות אשר הזמינו באתר ומעוניינים באיסוף עצמי יכולים להגיע לאחר הודעה שההזמנה מוכנה. המקום נגיש לכלל האוכלוסייה. כולל רמפה בצד הדרומי של המבנה המובילה עד לדלת המחסן,

עדיף להתקשר אלינו, ולליקויי שמיעה לשלוח וואטסאפ לטלפון 050-8480065 לשם הוצאת ההזמנה אל החניה , חניית הנכים סמוכה למחסן.

בהנגשת אתר אינטרנט זה שמנו דגש על יישום הסעיפים הבאים לפחות:

  • התאמה לקורא מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה ,הגדלת גופן
  • הקטנת גופן, גופן קריא ,חלונית הגדלה ,ניווט מקלדת ,הדגשת קישורים ,מונוכרום
  • הדגשת כותרות ,תיאור לתמונות ,דילוג לתוכן מרכזי ,דילוג לתפריטים ,חסימת הבהובים.

במידה ונתקלתם בבעיית נגישות באתרנו, ניתן ליצור שיחה מיידית עם רכז הנגישות בחברתנו בטלפון 050-8480065 או לכתוב במייל [email protected] מייק אדרי.

0
    עגלת קניות שלי
    עגלת הקניות ריקהחזור לחנות