פורסם ב-

בטריות למצלמות- לבחור נכון !!

לטיול הזה התכוננתם מבעוד מועד. היה חשוב לכם לתכנן אותו כראוי על כל פרטיו. הדבר החשוב ביותר שהיה לנגד עיניכם בסופו של יום, היה תיעודו של הטיול בפועל. באמצעות מצלמה שרכשתם, דאגתם שמישהו במקביל אליכם, יתעד את הטיול הקסום, שהרי אלו הם תפקידם של טיולים, להשאיר בנו את החותם. איך עושים זאת גם שרחוקים ממתג החשמל? כל המידע במאמר זה.


 לקניית סוללה מקורית למצלמה שלך לחץ כאן


בטריות למצלמות- לבחור נכון


אז החלטתם לצאת לטיול של חייכם, המצלמה כבר באמתחתכם, מה שנותר לכם, הוא רק לנוע הלאה. מה קורה שאתם בוחרים בטריות למצלמה שעלולות לגנוז עבורכם את החלום? מה קורה כשאתם בוחרים בטריות למצלמה שתוחלת חייהן נמוך כל כך מכדי לצלם עבורכם את הטיול שלו ציפיתם? בואו ננסה לבחור נכון בטריות למצלמה. אם המצלמה שלכם נעזרת בשימוש בטריות למצלמות אשר נטענות, היא תגיע לכל היותר רק עם סוללה אחת, מסקנה? זמן עבודה מועט. הנה לכם סיבה אחת נוספת, מדוע עליכם לרכוש בטריות למצלמות על גדר בטריות נוספות. אל תסתמכו לעולם על הטענה אחת. כשאתם רוכשים בטריות למצלמות נוספות, דאגו לרכוש סוללה בעלת הספק גבוהה יותר ממה שיש לכם כבר.


 


מפרט כללי של בטריות למצלמות


כפי שכבר אמרנו, עליכם לבחור בטריות למצלמות בעלות תוחלת זמן וחיים ארוכה. אתם לא תשקיעו את מרב כספכם על משהו שלא ייתן את אותותיו למשך זמן  ארוך. הנה לכם מפרט של בטריות למצלמות שבחרנו. מפרט זה יספק לכם אינדיקציה, איך אמורות להראות בטריות למצלמות בעלות יכולת טובה וחיות ארוכה כדלקמן. חפשו בטריות למצלמות מלתיום מלא. וודאו כי ההספק הינו לפחות 700 M. משקל בטריות למצלמות שתבחרו יהיה לפחות 87 ק"ג ובנוסף תוכלו גם לדעת את גובה הטמפרטורה שבה תוכלו להחיות את הסוללה בהתאם.


 


דברים שחשוב לדעת


אם תשאלו את יצרניי המצלמות, הם יגידו לכם כי חשוב ביותר שתרכשו בטריות למצלמות על תקן המקורי בלבד. אם ידוע לכם מספר מקט של סוללה שהמליצו לכם בגינה, שהרי זו גם דרך בבחירת סוללה מתאימה. השוק מציע מגוון של סוללות שאינן מקוריות. מיותר לציין כי שימוש בהן עלול להרוס ובטח שלא לשמר את המצלמה שלכם. אל תתפשרו על הזול, הוא לרוב הופך יקר. שימוש נכון הינו שימוש בסוללה מקורית בלבד. אז שלמתם את מיטב כספיכם, אך היו סמוכים ובטוחים כי מדובר במוצר שיישאר אתכם לאורך שנים וישרת אתכם נאמנה. בשורה התחתונה, אם אתם מתקשים לבחור לבד בטריות למצלמות המותאמות לצרכיכם, תמיד תוכלו לפנות לידענים בתחום, הם ימליצו עבורכם, סוללה בעלת תוחלת חיים ארוכה אך בעיקר, תוחלת זמן ארוך.