סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

מצלמה לרכב

 

 
 מצלמה לרכב ממלאת תפקידים שונים, בין אם מדובר בתיעוד של הדרך, צילום פנים הרכב והנוסעים או צילום של השמשה האחורית של הרכב. מצלמות איכותיות יאפשרו צילום חד ומדויק במהלך היום כמו גם במהלך הלילה. את מוצרי האיכות הללו לצד רבים אחרים, ניתן יהיה לאתר בקלות בחנות האינטרנטית של חברת סולן אינטראקטיב בע"מ. החברה הוותיקה והמנוסה מעמידה לרשות לקוחותיה את המוצרים המובילים בתחום הרכב ופתרונות האנרגיה האיכותיים ביותר. זאת לצד ייעוץ ומענה על כל שאלה בנושא, שירותי מעבדה, בדיקה, תמיכה ותיקונים של מוצרי אלקטרוניקה מסוגים שונים.

על סמך מה בוחרים מצלמה לרכב ?

אין ספק כי בחירתה של מצלמה לרכב חייבת להתבצע בצורה שקולה ותוך בחינה של פרטים רבים. ...קרא עוד

מצלמה לרכב -

נמצאו 9 מוצרים
מצלמה לרכב 3 עדשות מקצועית מומלצת! בעברית צילום בו זמנית בשלוש עדשות 360° קדימה פנימה ואחורה דגם XR3001
מהדורה מיוחדת לשנה החדשה מצלמה לרכב תלת כיוונית דגם משופר צילום איכותי מאוד, תפריט נוח בעברית מתאימה לרכבי פרטי ולציי רכב, מוניות ועוד. התקנה פשוטה חיבור לשקע מצת ברכב .תפריט נוח בעברית. ועוד פונקציות חדשות שימושיות. חובה בכל רכב.
₪589
₪345
מצלמת רכב תלת כיוונית 3 עדשות קדימה פנימה ואחורה הקלטה בו זמנית דגם XSR3800 מומלצת לכל רכב
מצלמת רכב דגם חדש לשנת 2020 מומלצת לרכבים לאוטובוסים, משאיות.איכות צילום מעולה FHD .התקנה קלה ופשוטה על שמשת הרכב חיבור חשמל משקע מצת .הקלטה רציפה ע''ג כרטיס זכרון
₪599
₪389
חדש!! מצלמה לרכב ממולצת 2019 צילום של 3 עדשות בו זמנית קדימה אחורה ופנימה, תפריט בעברית
מצלמת רכב מומלצת לשנת 2019 צילום שלוש עדשות בו זמנית תפריט בעברית איכות צילום מעולה אם אפשרות בחירה G סנסור ונעילת סרטון.זווית צילום רחבה התקנה פשוטה חיבור חשמל משקע מצת
₪599
₪319
מצלמת דרך תלת כיוונית 3 עדשות קדימה, פנימה ואחורה לפי בחירה מומלצת לכל רכב
מצלמה לרכב בעלת שלוש עדשות ,תפריט בעברית .לצילום הקפי כולל אפשרות צילום בחניה,דגם חדש מומלצת לשנת 2018 איכות צילום פנטסטית FULL HD .התקנה פשוטה על שמשת הרכב מעל הדשבורד חיבור חשמלי ישירות משקע מצת הרכב.
₪499
₪239
מצלמת דרך לרכב דו כיוונית שתי עדשות קדימה ואחורה מומלצת לכל רכב
מצלמה לרכב עם 2 עדשות תפריט בעיברית .כולל אפשרות צילום בחניה,דגם חדש מומלצת לשנת 2018 איכות צילום פנטסטית FULL HD .התקנה פשוטה על שמשת הרכב מעל הדשבורד חיבור חשמלי ישירות משקע מצת הרכב.
₪399
₪274
מצלמה לרכב קטנת מימדים Super Mini 2.0 inch TFT LCD, 120 degree wide angle
מצלמה זעירה במיוחד צילום 120 מעלות, על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג Micro SD עד 32GB, בעל תושבת ווקום לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט נסיעה ואבטחת רכב . תצוגה על מסך 2 אינץ משמשת גם כמצלמה אינטרנט, מקליטה קול.חיישן תנועה
₪385
₪179
מצלמה איכותית לרכב FULL HD בעלת 2 עדשות לצילום דואלי קדימה ואחורה
מצלמת רכב המומלצת לשנת 2018 מסך 3 אינץ ענק מצב מיוחד לצילום רכב בחניה,חיישן תנועה, כוללת פלאש פנימי ,מצלמה לצילום פנים הרכב או אחורה לפי בחירת מיקום,עדשות רחבות זווית 140 מעלות לצילום מקסימלי לרכב פרטי למשאית לאוטובוס מונית וכדומה
₪435
₪399
מצלמה זעירה לרכב הלהיט של שנת 2017 Q8 DVR איכות צילום מדהימה
מצלמת רכב דגם זעירה קטנת מימדים רוזולוצית צילום 1920X1080 FULL HD .מותקנת בקלות על שמשת הרכב על הדשבורד המצלמה ללא מסך
₪344
₪229
חדש!! מצלמה לרכב ממולצת 2019 מקצועית 3 עדשות בו זמנית קדימה אחורה ופנימה, תפריט בעברית XR3002
מצלמה דו כיוונית מסופקת עם מצלמה נוספת שניתן למקם בכל מקום הופכת לתלת כיוונית. צילום של 3 עדשות בו זמנית לצילום דרך,לחניה,לאבטחה צילום בכל מקום.איכות צילום פול HD התקנה פשוטה לשקע המצת ולשמשת הרכב .תפריט נוח בעברית. ופונקציות צילום מקצועיות.
₪546
₪339
על מנת להקל את המשימה הזו, נציג בפניכם מספר נקודות חשובות אשר יסייעו בביצוע הבחירה הנכונה בעבורכם:

 • תקציב – קביעת גבולות תקציב לרכישה זו יעניקו לכם את הטווח המדויק של הדגמים אשר לא יקרעו לכם את הכיס, אך עדיין יעניקו לכם את האפשרות ליהנות ממצלמה לרכב אשר נחשבת כאיכותית ועמידה.
 • זווית צילום – רוב מצלמות הרכב מצלמות בזווית של כ – 120 מעלות בממוצע. אך חשוב לציין כי ככל שזווית הצילום תהיה גדולה יותר, הרי שניתן יהיה ללכוד בעת ההקלטה של הנסיעה פרטים רבים יותר. יחד עם זאת חשוב לוודא כי המצלמה מסוגלת לצלם גם בזוויות הרחבות ללא הפרעה וללא עיוותים בתמונה.
 • תכונות מיוחדות – מצלמות רבות מאפשרות לכם ליהנות מתכונות מיוחדות, זאת לרבות הפעלת המצלמה בעת זיהוי תנועה, צילום אחורי, תיעוד מסלול נסיעה, חיבורים שונים למכשירים מיוחדים ואף תיעוד במצב חנייה.

סולן אינטראקטיב – לשירותכם בכל

אין סיבה להסס, פנו אל חברת סולן אינטראקטיב בע"מ כבר היום ותוכלו ליהנות מן הייעוץ המקצועי ביותר בתחום. זה אשר יסייע לכם לבצע את ההתאמה המדויקת שבין מוצרי האלקטרוניקה השונים לבין הצרכים המדויקים שלכם. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותכם ויסייע במענה תכליתי ומדויק בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא המוצרים השונים של חברתנו.

מצלמת רכב

במידה ואתם מחפשים אחר מצלמת רכב, הרי שהגעתם למקום הנכון. חברת סולן אינטראקטיב בע"מ מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר. חברתנו נוסדה בשנת 1994 ובמהלך כל שנות פעילותה מקפידה על הענקת השירות המקצועי, הייעוץ היעיל והמוצרים המובילים ביותר בתחום.

אילו פרמטרים כוללת מצלמת רכב ?

מצלמת רכב נועדה לתעד את ההתרחשות שעל הכביש במהלך הנסיעה. לרוב היא תהיה זו אשר תסייע בתיעוד של תאונות או פגיעות שונות ברכב. היא מהווה עדות אמינה בבתי המשפט לתעבורה אך תפקידן לא עוצר רק בכך. רבים בוחרים להתקין את המצלמה גם למטרות בטיחות וגם לשם תיעוד מוצלח של הדרך שעוברים ונוף אשר משתקף ממנה. על מנת לקבל את המצלמה האיכותית ביותר אשר עונה על כלל הצרכים שלכם, וודאו כי היא כוללת את הפרמטרים הנחוצים לכם:

 • יכולת צילום לילה – אנו נוהגים ברכב גם בשעות החשכה, על כן כדאי לוודא כי המצלמה תהיה מסוגלת להקליט את כל המתרחש עם הכביש גם בתנאי ראייה לקויים.
 • תיעוד וצילום במצב חניה – אמנם מצלמת רכב איננה מצלמת אבטחה, אך במידה ואתם מתעניינים ביכולת הצילום שלה גם במצב חנייה, וודאו כי המצלמה יכולה להשלים משימה זו, או כי אתם רוכשים את האביזרים הנחוצים אשר יאפשרו לה לבצע פעולה זו.
 • עמידות לחום – לאור העובדה כי המצלמה תימצא ברכב בכל זמן, חשוב לוודא כי היא מורכבת מחומרים אשר יהיו עמידים גם לחום קיצוני. כך היא תוכל להמשיך ולתפקד גם לאחר שהרכב עמד בשמש במהלך כל שעות היום.

  מגוון רחב של מצלמות רכב איכותיות לבחירתכם

  חברת סולן אינטאראקטיב מעניקה לכם את ההזדמנות לבחור את המצלמת הרכב החדשה שלכם מתוך מגוון רחב של מצלמות איכותיות ועמידות אשר ישמשו אתכם למשך תקופה ארוכה בצורה מהימנה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולעמוד על ההבדלים והתכונות המעניינות של כל דגם.

לתחילת הדף
facebook linkedin youtube googleplus twitter