סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

סוללה חיצונית למחשב נייד

בעידן של גאדג'טים  מרובים בחיינו צריך יותר כח עבור המחשב הנייד שלך,הטאבלט,הסלולרי.או כל מכשיר אלקטרוני נייד אחר.תמיד להיות מחובר וזמין.
אז מה זה בעצם סוללות חיצוניות למחשב נייד?
זהו מארז שבתוכו מצויים תאי סוללה הניתנים לטעינה חוזרת בכל שלב.למארז ישנם שקעי USB ושקע המיועד לטעינת מחשב נייד ,נכון זה לא תמיד נוח .אבל אם אתה בנסיעה ארוכה. או נמצא מחוץ לבית ללא יכולת טעינה.זה הרגע שבו
סוללה חיצונית למחשב נייד יכולה להיות מאוד שימושית ולהשאיר אותך זמין וממחובר לעולם ולעבודתך.
זמן העבודה תלוי בגודל הסוללה.נפח תאים.כדאי להתאים סוללה לפי הצרכים ולפי התקציבכם. ...קרא עוד

סוללה חיצונית למחשב נייד -

נמצאו 5 מוצרים
סוללה חיצונית למחשב נייד ובוסטר להנעת רכב .
סוללת ליתיום חזקה במיוחד בעלת קיבולת של 16.800 mAh מצויינת כסוללה נוספת למחשב נייד,טאבלטים,אייפון ,סמארטפון ,פנס,בעלת שקעי USB לטעינת כל מכשיר אלקטרוני או חיבור לכל מכשיר לטעינה דרך USB
₪499
₪399
סוללה למחשב נייד חיצונית ניידת בעלת הספק עצום של 23000Mah לגיבוי וטעינת מחשב נייד בשטח כשאין שקע טעינה חשמלי
סוללה ניידת חיצונית למחשב נייד ניטענת גם סולארית מתאימה לרוב סוגי המחשבים: HP, Dell, IBM, Lenovo, Sony, ACER, Toshiba, Samsung, סוללת ליתיום פולימרית בהספק עצום של 85WH להטענת מחשב נייד סמארטפונים ומכשירי אלקטרוניקה שונים בכל מקום ללא מקור חשמל.
₪690
₪539
סוללה חיצונית ומטען למחשב נייד Dell 19.5V 4.62A מתאים למחשבי DELL XPS/Latitude/Vostro/Insprion
מהפכה ! בסוללות הגיבוי למחשבים ניידים. מהיום לא תתקע בלי סוללה בזכות הסוללה החדשה הניידת של דל. הסוללה הינה סוללה חיצונית מקורית של DELL בהספק אדיר של 18,000mAh המאפשרת טעינה מלאה של הסוללה ללא כל מקור חשמל !
₪999
₪799
סוללה חיצונית סולארית לסמארטפון נטענת מהשמש ומשקע חשמל 25,000mAh
מטען נייד סולארי בהספק עצום לשימוש ממושך עד פי 5 זמן נוסף מהסוללה הקיימת לטעינת מגוון של מכשירי סלולר, טאבלטים, ועוד. פתרון מושלם לנסיעות ארוכות, ולטיולים כשאין גישה לשקע חשמל. בנוסף הסוללה משמשת כפנס וניתן להשתמש בה למשך שעות.
₪399
₪289
מטען נייד סולארי לסמארטפון עם פנל סולארי רחב במיוחד, לטעינה מהשמש ומשקע חשמל בהספק 10,000mAh
סוללה חיצונית סולארית עם 2 כניסות USB בהספק עצום לשימוש ממושך לטעינת מגוון רחב של סמארטפונים, טאבלטים, ועוד. הסוללה מגיעה עם פנל סולארי רחב במיוחד באורך של 9.5 ס''מ לטעינה מהירה יותר מהשמש, פתרון מושלם לנסיעות ארוכות וקמפינג כשאין גישה לשקע חשמל.
₪259
₪149

לתחילת הדף
facebook linkedin youtube googleplus twitter