סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

מצבר לרכב תפעולי

מצברים סוללות עופרת LEAD ו-ACID במתחים 12V, 8V, 6V אטומים ויבשים ללא טיפול ותחזוקה וללא פליטת גזים.
פריקה עמוקה Gel Deep Cycle Battery לקולנועיות,סולן משווקת מצברים לרכב תפעולי, מצברים לקלאב קאר,מצבר 8 וולט לקלנועית ,לתומקאר ולריינג'ר .


מצברים לקלנועית רכב תפעולי

מצברים לקלנועית רכב תפעולי הינם חלק חשוב אשר מספק את המתח הדרוש להפעלת כלל המערכת. קלנועיות ורכבים תפעוליים רבים הפועלים על חשמל ניתנים להטענה בבית או בתחנות שונות, דבר אשר הופך את כלי הרכב הללו ליעילים וחסכוניים במיוחד אשר מצליחים לשמור גם על הסביבה מפני פליטה של מזהמים לאוויר. את המצברים הללו, לצד מוצרי אלקטרוניקה רבים אחרים ניתן יהיה לאתר בקלות בחנות האינטרנטית של חברת סולן אינטראקטיב המנוסה והוותיקה. ...קרא עוד

מצבר לרכב תפעולי -

נמצאו 12 מוצרים
מצבר 12V פריקה עמוקה 45Ah מתאים לאל פסק ומערכות סולאריות ,Deep Cycle Battery 45AH
מצבר 45AH פריקה עמוקה ,עופרת חומצה אטום . צבע שחור מיועד בעיקר כמצבר ביתי לאל פסק וכלים חשמליים וקולנועיות. מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .
₪756
₪525
מצבר 12V פריקה עמוקה 55Ah מתאים לאל פסק ומערכות סולאריות ,Deep Cycle Battery 55AH
מצבר 55AH פריקה עמוקה ,עופרת חומצה אטום . צבע שחור מיועד בעיקר כמצבר ביתי לאל פסק וכלים חשמליים וקולנועיות. מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .
₪856
₪589
מצבר פריקה עמוקה 100Ah מתאים כלי רכב ושינוע חשמלי למערכות סולאריות ,Deep Cycle Battery 100Ah
מצבר ג'ל 100Ah פריקה עמוקה לבמות הרמה,מנופים חשמליים,רכבי גולף, כסאות נכים ,מלגזונים, מתקני הרמה ,כלי שייט שונים,מכונות שטיפה וקירצוף,מערכות תאורה ניידות, מערכות סולאריות,מערכות גיבוי. מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .
₪1794
₪1159
מצבר לקלנועית 63Ah גל פריקה עמוקה GEL Deep Cycle Battery
מצבר לקלנועיות מתאים לכל היצרנים ,איכותי מיוחד לרכב חשמלי קלנוע בעל חוזק ועמידות לאורך שנים .ג'ל פריקה עמוקה בהספק 63Ah/C5
₪899
₪687
מצבר פריקה עמוקה 106Ah/C5 מתאים במיוחד למערכות סולאריות של קרוואנים ולכל מטרה בטכנולגית GEL
מצבר ג'ל 106Ah פריקה עמוקה למערכות סולאריות וגיבוי, במות הרמה,מנופים חשמליים,רכבי גולף, כסאות נכים ,מלגזונים, מתקני הרמה ,כלי שייט,מכונות שטיפה וקרצוף,תאורה ניידת , מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .
₪1794
₪1499
מצבר לרכב תפעולי קלאב קאר 170Ah 20Hr club car תוצרת אוקלי פריקה עמוקה  Deep Cycle Battery T-875
המחיר למצבר אחד פריקה עמוקה 8V איכותי 170Ah 20Hr שווה ערך ל 145Ah 5Hr ,מיועד בעיקר כמצבר חיצוני לרכבי תפעול חשמליים גולף קלאב קאר lvtong דגם BK4825H. מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .
₪1380
₪845
מצבר לבמות הרמה ומכונות שטיפה 63Ah איכותי מסוג גל פריקה עמוקה Deep Cycle Battery
מצבר לעגלות הרמה ומכונות שטיפה ניידות ,איכותי מיוחד למכונת שטיפה חשמלית ובמת הרמה חשמלית מצבר בעל חוזק ועמידות לאורך שנים מסוג GEL פריקה עמוקה בהספק של 63Ah/C5
₪899
₪592
מצבר לרכב תפעולי קלאב קאר 6V 225Ah 20Hr club car תוצרת אוקלי פריקה עמוקה  Deep Cycle Battery
המחיר למצבר אחד פריקה עמוקה 6V איכותי 225Ah 20Hr שווה ערך מיועד בעיקר כמצבר חיצוני לרכבי תפעול ובמות הרמה
₪1380
₪829
מצבר פריקה עמוקה 125Ah מתאים לקרוואנים קלנועיות ומערכות סולאריות Deep Cycle Battery 125AH
מצבר ג'ל 125AH פריקה עמוקה למערכות סולאריות וגיבוי, במות הרמה,מנופים חשמליים,רכבי גולף, כסאות נכים ,מלגזונים, מתקני הרמה ,כלי שייט שונים,מכונות שטיפה וקירצוף,מערכות תאורה ניידות, מערכות סולאריות,מערכות גיבוי. מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .
₪2190
₪1449
מצבר פריקה עמוקה 70Ah לקלנועית Deep Cycle Battery 70AH
מצבר ג'ל פריקה עמוקה 70AH מיוחד לקלנועיות ורכב תפעולי. שימו לב ! מצבר ג'ל מיוחד המותאם לעבודה הרבה יותר ממצברי מים חומצה פתוחים . מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים רבות.
₪1256
₪789
מצבר גל פריקה עמוקה 63Ah למלגזה עגלת משטחים מלגזון GEL Deep Cycle Battery
מצבר למלגזונים חשמליים ,איכותי מיוחד למלגזה חשמלית בעל חוזק ועמידות לאורך שנים .ג'ל פריקה עמוקה בהספק 63Ah/C5 מיועד בעיקר למלגזון חשמלי.
₪899
₪687
מצבר 12V 450Ah מבית Dyno USA פריקה עמוקה מיוחד למערכות גיבוי וסולארי
מצבר עומצתי 450AH אמפר פריקה עמוקה ,תוצרת ארצות הברית למערכות שבת, אל פסק וסולאריות . מצטיין בחוזק ועמידות לאורך שנים .מורכב מארבעה תאים של 6V כל אחד
₪3876
₪2690

בוחרים מצברים לקלנועית רכב תפעולי בצורה נכונה

מצברים לקלנועית רכב תפעולי הינם ספק הכוח של רכבים אלו. לרוב יהיה מדובר במצברים רבי עוצמה מסוג של פריקה עמוקה. הייחודיות של מצברים אלו טמונה בעובדה כי הם יכולים למעשה לעבור פריקה מלאה וטעינה חזרה על ידי רשת החשמל ואף ניתנים לטעינה עצמית על ידי תנועת הגלגלים תוך כדי הנסיעה. תכונה בלעדי זו של מצברים אלו הינה משמעותית ומאפשרת חיסכון רב בהוצאות שלכם.

יחד עם זאת חשוב לציין כי את המצבר אנו חייבים להתאים בצורה מדויקת לסוג הקלנועית, הדגם הספציפי שלה וכמובן, דרישות החשמל שלה. זכרו כי במידה ואתם בוחרים במצבר שאינו מתאים לשילוב של שלושת הגורמים הללו, אתם למעשה מסתכנים בגרימה של עומס חשמלי על המערכת, דבר אשר עלול להוביל להרס של המנוע. על כן, וודאו תמיד כי אתם רוכשים את המצבר הנחוץ לכם מידיה של חברה מקצועית ואמינה אשר תוכל להעמיד לרשותכם את הייעוץ והמידע הנחוץ ובעת הצורך תוכל לסייע לכם גם בהתאמה של מצבר ספציפי לדגם הקלנועית שלכם.

לא מתפשרים על המצברים שלנו

חשוב לציין כי אין שום סיבה בעולם להתפשרות על המצבר הנחוץ לכם. הרי הוא יהיה זה אשר אחראי על שמירה על אורך חייו של כלי הרכב שלנו, ועל כן מומלץ לבחור באיכות, זאת גם במידה והמחיר יהיה מעט גבוה יותר. הרי בסופו של יום, בחירה במצבר אשר יגרום לנזקים תעלה ביוקר לעומתו מצבר איכותי אשר ישמש אתכם לאורך זמן רב.

לתחילת הדף
facebook linkedin youtube googleplus twitter