סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

מטען לקלנועית

הקלנועית הינה אחת מכלי הרכב אשר שיפרו את חייהם של רבים. היא אמנם קטנה ויכולה לנסוע במהירות שאינה עולה על 12 קמ"ש, אך היא מאפשרת את ניידותם של אנשים שאחרת לא היו מסוגלים לצאת מביתם. מטען לקלנועית הינו הכרחי ומהווה חלק בלתי נפרד ממנה. הוא למעשה יסייע בשמירה על תקינותה ויסייע בהפעלה בטוחה שלה. את כלל האביזרים והמוצרים האלקטרוניים להם אתם זקוקים, ניתן יהיה למצוא בחברת סולן אינטראקטיב המנוסה והוותיקה. חברתנו תעשה את כל האפשרי על מנת שלסייע לכם באיתור האביזרים הנדרשים לכם בהתאמה מושלמת לכל צורך.

מה תפקידו של מטען לקלנועית?

ין ספק כי הקלנועית מהווה את אחד הפיתוחים המרשימים והחיוניים ביותר בשנים האחרונות. היא מאפשרת לאנשים רבים, אשר מוגבלים באופן זמני או קבוע, בין אם צעירים או מבוגרים, להתנייד בצורה יעילה ופשוטה ממקום למקום. ...קרא עוד

מטען לקלנועית -

זאת ללא הוצאות כספיות עצומות על דלק ומבלי לגרום לעלייה בזיהום האוויר בעת השימוש בה. הקולנועית הינה כלי חשמלי אשר דורש גם את רכישתם של אביזרים ומוצרים משלימים נוספים, לרבות מטען לקלנועית.

בקלנועית עובדת על מטח של 24V לרוב, ומצוידת במספר מצברים של 12V אשר מספקים את הכוח הנדרש לשם נסיעה בטוחה ואיכותית. את טעינתם של המצברים הללו מבצע המטען של הקולנועית. חשוב לוודא כי המטען אשר נבחר על ידכם יהיה זה אשר תואם את דרישות החשמל של הקולנועית, הסוג והדגם שלה.

שמים את הלקוח במרכז

לאורך שנות פעילותה של חברת סולן אינטראקטיב בע"מ, היא מקפידה על הענקת מלוא תשומת הלב לכל צרכיו ובקשותיו של הלקוח. כך למעשה הוקמה החנות האינטרנטית אשר מעניקה את המענה המקצועי והאיכותי ביותר בעבור לקוחות מכל רחבי הארץ. חברתנו מספקת מגוון רחב של מוצרים, לרבות סוללות ומטענים למחשבים ניידים, פנלים סולריים, מצלמות לרכב, בקרי טעינה סולריים, מצברים ומטענים מסוגים שונים, ממירי מתח ועוד... כלל המוצרים המוצעים לציבור לקוחותינו עומדים לתוויי התקן המחמירים מכל ומלווים בתעודת אחריות. לתחילת הדף
facebook linkedin youtube googleplus twitter