האתר מאובטח
בטכנולוגית SSL
למיקום החנויות, שעות הפעילות
והסבר הגעה לחצו כאן >>
כל קטגוריות המוצרים
מעקב תיקונים והחזרות
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל

מצלמות לרכב GPS

₪419
₪324
מבצע ללקוחות הפייסבוק! מצלמה לרכב שתי עדשות כוללת GPS,ותוכננת מיקום צילום למחשב באמצעות גוגל ארט  מחיר 342 שח
מחיר מיוחד ללקוחות הפייסבוק שלנו בלבד. מצלמה לרכב כוללת אנטנת GPS כלול בחבילה העובדת עם גוגל-ארט'. המתעדת ומצלמת באיכות HD, עדשת לצילום בזווית רחבה של 140 מע' לצילום ברכב פרטי ורכב שטח. תיעוד הנסיעה וקוארדינטות GPS הקולט ישירות מהלווין.
₪855
₪799
מצלמה מקצועית לרכב GPS מובנה, איכות 2K צילום איכותי כולל לוחיות רישוי
מצלמה איכותית בעלת עדשה רחבה במיוחד 17 מעלות,מעבד תמונה מהיר Ambarella A7. המצלמה כוללת GPS מובנה.איכותית מאוד 6G glass . צילום לוחיות רישוי של רכב פוגע. הקלטה מחזורית עד 128G .הקלטת קול, מהירות ,מיקום ,שעה ותאריך.
₪3765
₪2999
מצלמה איכותית לרכב FULL HD,כוללת גלאי ראדאר ו GPS
מצלמה איכותית בעלת מעבד תמונה מהיר ואיכותי. המצלמה כוללת גלאי ראדאר.בעלת עדשה רחבה ואיכותית מאוד 6G glass . צילום לוחיות רישוי של רכב פוגע. הקלטה מחזורית עד 128G .הקלטת קול,מהירות ,מיקום ,שעה ותאריך.
₪785
₪378
מצלמה לרכב עם GPS בעלת שתי עדשות, איכות צילום פנטסטית, תיעוד הנסיעה באמצעות צילום ומקלט GPS הכוללת תוכנה לפיענוח במחשב בשיתוף מפות גוגל 2Cam2Go - Black BOX
מוצר מדהים 2Cam 2Go מצלמה לרכב עם אנטנת GPS כלול בחבילה העובדת עם גוגל-ארט'. המתעדת ומצלמת באיכות HD, עדשת Ultra-Wide-Angle לצילום תמונה רחבה מאוד בזווית עצומה של 140 מע' לצילום ברכב פרטי ורכב שטח. תיעוד הנסיעה וקוארדינטות GPS הקולט ישירות מהלווין.
₪535
₪440
מצלמה אינטגרלית המתואמת לעבודה עם !GPS, לרכב ולשטח, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה- מסלול הנסיעה בשיתוף עם מקלט הGPS, לאבטחת הרכב, מצלמת אינטרנט.
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב ותושבת הכנה למסך GPS על אותה תושבת ווקום. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. מקליט תמונות ווידאו ושמע.
₪879
₪467
מצלמת דרך דגם G-1000 לתיעוד וצילום נסיעה כוללת GPS
מוצר איכותי מצלמה עם אנטנת GPS כלול בחבילה מתעדת ומצלמת נסיעה באיכות FULL HD, זווית צילום 130 מעלות
₪1699
₪490
THIRD EYE-VEHICLE ROCORDER, מקצועית לנועזים, הקלטת מיקום GPS על ווידאו בעזרת שתי מצלמות האחת מובנית על המכשיר מתכווננת המופנית קדימה והשנייה חוטית היושבת בטמבון האחורי של הרכב מגיע עם קיט התקנה ותוכנה
תמיכה בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, מקליט גם קול, הקלטה אוטומטית בעת תאונה וברקס חירום בעזרת חיישן מובנה
₪1299
₪845
GPSmile מסך מגע ניווט GPS משולב עם מצלמה מובנית בגב המסך לתיעוד המתרחש במהלך הנסיעה במהלך חווית הניווט
מסך מגע ומקשים משלב בתוכו נגן שירים, סרטים, צילום ווידאו, סטילס, תמיכה ביבוא תוכנת ניווט, נווט, מפות, מנהל קבצים, מתחבר למחשב, יש להצטייד בכרטיס זיכרון מסוג MicroSD, ובתוכנת הניווט הרצויה