האתר מאובטח
בטכנולוגית SSL
למיקום החנויות, שעות הפעילות
והסבר הגעה לחצו כאן >>
כל קטגוריות המוצרים
מעקב תיקונים והחזרות
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל

מצלמות לרכב HD

₪419
₪324
מבצע ללקוחות הפייסבוק! מצלמה לרכב שתי עדשות כוללת GPS,ותוכננת מיקום צילום למחשב באמצעות גוגל ארט  מחיר 342 שח
מחיר מיוחד ללקוחות הפייסבוק שלנו בלבד. מצלמה לרכב כוללת אנטנת GPS כלול בחבילה העובדת עם גוגל-ארט'. המתעדת ומצלמת באיכות HD, עדשת לצילום בזווית רחבה של 140 מע' לצילום ברכב פרטי ורכב שטח. תיעוד הנסיעה וקוארדינטות GPS הקולט ישירות מהלווין.
₪829
₪379
מצלמה לרכב ולשטח HD מקצועית, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש ובשטח ולאבטחת הרכב
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג TF עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות מצב לילה, משמש גם כמצלמת רשת כשמחובר למחשב, מקליט גם קול.
₪455
₪319
מצלמה אכותית לרכב FULL HD  מעבד ווידאו  NOVATEK 96650
מצלמה איכותית רחבת זווית זוית 6G glass . צילום בזווית רחבה של כל קדמת הרכב. הקלטה מחזורית .הקלטת קול,מהירות ,מיקום ,שעה ותאריך.
₪599
₪490
מצלמת דרך כפולה 2 עדשות לתיעוד נסיעה ופנים הרכב איכות צילום FULL HD 1080P
מצלמה לרכב מקצועית ואיכותית, בעלת 2 עדשות לתיעוד הנסיעה ופנים הרכב, המצלמה כוללת חיישן תנועה וצילום לילה באינפרא אדום, צילום באיכותFULL HD.
₪785
₪699
מצלמה לאבטחה ונסיעה לרכב פרטי ורכבי שטח בעלת שני עדשות מצלמה נפרדות, צילום באיכות HD  ,שתי עדשות צילום מתכווננות 270 מעלות מקליטות בו זמנית.
שני מצלמות מתכווננות 270 מעלות, על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג Micro SD עד 32GB, בעל תושבת ווקום לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט נסיעה ואבטחת רכב . תצוגה מקדימה של ההקלטה, מצב לילה, משמשת כמצלמת אינטרנט, מקליט קול, חיישן תנועה.
₪785
₪378
מצלמה לרכב עם GPS בעלת שתי עדשות, איכות צילום פנטסטית, תיעוד הנסיעה באמצעות צילום ומקלט GPS הכוללת תוכנה לפיענוח במחשב בשיתוף מפות גוגל 2Cam2Go - Black BOX
מוצר מדהים 2Cam 2Go מצלמה לרכב עם אנטנת GPS כלול בחבילה העובדת עם גוגל-ארט'. המתעדת ומצלמת באיכות HD, עדשת Ultra-Wide-Angle לצילום תמונה רחבה מאוד בזווית עצומה של 140 מע' לצילום ברכב פרטי ורכב שטח. תיעוד הנסיעה וקוארדינטות GPS הקולט ישירות מהלווין.
₪579
₪436
מצלמה לרכב פרטי ורכב 4X4 עם 4 נורות LED, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש ובשטח, ולאבטחת הרכב, איכות HD
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 64GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות הקפאת תמונה, מקליט גם קול.
₪599
₪315
מצלמת DVR לרכב ולשטח HD, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש ובשטח
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות הקפאת תמונה, מקליט גם קול.
₪699
₪318
מצלמה לרכב 4X4 ורכב פרטי CarCAM, איכות צילום FullHD1080p, תאורת לד כפולה, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש בשטח ולאבטחת הרכב
עדשה רחבה 140מע',תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת וואקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה בעזרת מסך 2'' אינטש
₪479
₪175
מצלמה לרכב פרטי ולגיפ, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש ובשטח,6 לדים אינפרא אדום לצילום לילה ללא חיישן אור
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB,כולל הקלטת קול,כולל חיישן זיהוי תנועה. בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת של נוקיה, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, עם מסך 2.5 אינץ
₪754
₪230
מצלמת וידאו לרכב מקליטה המתאימה לצילום יום ולילה
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות הקפאת תמונה, מקליט גם קול.
₪550
₪319
מצלמה לרכב מקצועית המתאימה לתיעוד נסיעה בכביש ובשטח
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, מקליט קול.
₪979
₪295
מצלמה לרכב פרטי ורכב 4X4 עם 4 נורות LED, מתאים לתיעוד וצילום נסיעה בכביש ובשטח, ולאבטחת הרכב, איכות HD
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות הקפאת תמונה, מקליט גם קול.
₪595
₪399
מצלמה לרכב HD 720P כוללת יציאת HDMI ,כוללת 4 לדים אינפרא אדום לצילום לילה ,זווית צילום 120 מעלות
תמיכה בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות הקפאת תמונה, מקליט גם קול.
₪699
₪425
BVcam מצלמה לרכב HD כולל אינפרא רד לצילום לילה, לצילום ותיעוד נסיעה בכביש ובשטח, ולאבטחה, רוזולציה HD 1280X720
עדשה מתכווננת ע''י המשתמש בזווית עד 180מע' המצלמה תומכת בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת וואקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב, סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה
₪1650
₪775
מצלמת אבטחה לרכב בלאק בוקס  3 עדשות הקלטה נפרדת לכל ערוץ באיכות 720P HD
חדש מצלמה בעלת 3 ערוצים. הקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג Micro SD עד 32GB, תושבת וואקום לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, תצוגה מקדימה של ההקלטה, מצב לילה, מקליט קול.חיישן תנועה
₪689
₪485
מצלמה לרכב 4X4 ורכבים פרטיים המתאימה לתיעוד וצילום נסיעה בכביש ובשטח של חברת Carcam
תומך בהקלטה על גבי כרטיס זכרון נייד מסוג SD עם מקום אחסון עד 32GB, בעל תושבת ווקום אינטגרלית לקיבוע על שמשת הרכב. סוללה נטענת, מקליט את הנסיעה או שהיית הרכב בחניה. הקלטה אוטומטית בעת הנעת הרכב, תצוגה מקדימה של ההקלטה, אפשרות למצב לילה, מקליט גם קול.