סולן - סוללות ומטענים
sollan interactive
מעקב משלוחים
בירור סוג משלוח ובמקרה הצורך בדיקה באתר דואר ישראל
למעקב
מצאו אותנו בפייסבוק

כתבות ומאמרים

מטען למחשב נייד, כל מה שאתם צריכים לדעת

מטען למחשב נייד, כל מה שאתם צריכים לדעת


מטען למחשב נייד הוא הגוף אשר שומר על ניידותו של המחשב, ומאפשר לו להמשיך ולפעול גם במקומות בהם אין אספקה של חשמל. תפקידו של המטען הוא להטעין את הסוללה במתח חשמלי, כך שהיא תספק אנרגיה למחשב במצב בו היא מלאה. לעיתים מטען למחשב נייד שמתקלקל אינו מאפשר טעינה של הסוללה, וכך נוצר מצב בו ניידותו של המחשב מתבטלת, והמחשב יכול לפעול רק כאשר המטען מחובר לחשמל.


מטען למחשב נייד, אפשרויות רכישה שונות

ישנם מספר אופציות לרכישה של מטען למחשב נייד:

• מטען למחשב נייד מקורי: מטען מסוג זה הוא מטען המיוצר על ידי החברה המייצרת את המחשב, והוא מתאים בדיוק למחשב הנייד שברשותך.
• מטען אוניברסלי: מטען אוניברסלי הוא מטען אשר לרוב מתאים למספר דגמים של מחשבים. יש לו יכולות התאמה לסוגים שונים של מחשבים ולמתחים שונים.
• מטען למחשב נייד עודפים סוג א': מטען זה הוא מטען חדש לחלוטין ארוז ובעל אחריות, הנמכר במחירים מוזלים מאחר והוא מעודפי החברה, או מדגם ישן יותר.

ההבדלים בין מטען למחשב נייד אוניברסלי למקורי
מטען למחשב נייד אוניברסלי הוא לרוב מטען המגיע עם מחברים המתאימים למספר מחשבים, ויש לו יכולת התאמה אוטומטית לרמות מתח שונות. לרוב, מטענים אוניברסליים שנמכרים היום בשוק נמכרים ללא מכוון מתח אוטומטי, מה שעשוי לגרום ללקוח לרכוש מטען עם מתח שאינו מתאים למתח המחשב שברשותו.

כיצד נוכל לזהות מטען למחשב נייד שאינו מקורי
על מנת לזהות האם המטען למחשב נייד שברשותנו הוא מקורי נוכל לבדוק את הלוגו המוטבע על המטען עצמוץ נוסף על כך, מטען למחשב נייד קל במשקלו, הוא לרוב יהיה חיקוי זול וחסכוני, המיוצר מחומרים זולים ופחות איכותיים.